یکشنبه 28 دی‌ماه سال 1393

وضعیت سینما آزاد


 متن پیش رو نوشته آقای شهاب آب روشن، یکی از اعضای هیءت موسس سینمای آزاد هرمزگان است که بنده ب عنوان یکی دیگر از اعضای هءیت موسس و بنا ب ضرورت مباحث مطرح شده، بر خود ضروری می دانم متن را عینن منتقل کنم.


وضعیت سینمای آزادسال ۹۰ با همت تعدادی از فیلمسازان هرمزگان اقدامات اولیه راه اندازی تشکلی با عنوان «سینمای آزاد» در بندرعباس انجام شد . پس از برگزاری جلسه‌ی مجمع عمومی تعداد ۷ نفر به عنوان هیئت مدیره انتخاب شدند. با کنارگیری برخی از اعضای هیئت مدیره و تشکیل نشدن جلسات متعدد به خاطر به حد نساب نرسیدن اعضای هیئت مدیره و همچنین موانع بر سر راههیئت موسس برای نهایی کردن راه اندازی انجمن، این تشکل موفق به دریافت اعتبارنامه از سوی سازمان ورزش و جوانان نشد. از سوی دیگر پس از گذشت ۲ سال از انتخابات این تشکل دیگر هیچ یک از اعضا سمتی در این انجمن نداشته و دوستان به واسطه ی انتخاباتی که در نهایت منجر به اخذ مجوزهای مربوطه در سال ۹۰ نشده حق هیچ گونه مطالبه ای از دیگر اعضایهیئت مدیره را ندارند. زیرا عنوان کردن برخی مطالبات در محافل عمومی باعث بوجود آمدن تصورات غلط و سوتفاهم برای افرادی می شود که در جریان کامل تشکیل نشدن این انجمن نیستند. از همین رو از دوستان همراه خواهشمند است که از به کار بردن الفاظی همچون عضو هیئت مدیره، دبیر انجمن، مدیر انجمن و … برای یکدیگر خودداری نمایند.


پ.ن : هیئت موسس همواره تلاش خود را برای اخذ اعتبارنامه و تشکیل جلسه دیگر مجمع عمومی می نماید.برچسب‌ها: سینما آزاد هرمزگان